23.9.2017 - 2.10.2017

popup
 • Silvikine torty

  Kde fantázia nemá hraníc

 • Silvikine torty

  Kde fantázia nemá hraníc

 • Silvikine torty

  Kde fantázia nemá hraníc

 • Silvikine torty

  Kde fantázia nemá hraníc

 • Silvikine torty

  Kde fantázia nemá hraníc

 • Silvikine torty

  Kde fantázia nemá hraníc

Stretnutie cukrárov

Stretnutie sa uskutočnilo 12.3.2011 od 8:30 hod. v Mestskom kultúrnom stredisku v Moldave nad Bodvou.


Stretnutia sa zúčastnilo 42 šikovných žien, ktoré sa delili o svoje skúsenosti. Svoje produkty a ich použitie prišli prezentovať firmy Zeelandia, Čokoládovňa Eva a firma KEN z Maďarskej republiky. Všetky prezentácie boli spojené z ochutnávkou. Cukrárske pomôcky predávali Kováčovci z Novej Bane, podotýkam bolo u nich veeeľmi rušno a pani Švoňavová predávala nové poťahové hmoty a hmotu na modelovanie Smartflex.

Vďaka pani Monike Baloghovej sme sa ako prvé mohli dostať k 3 číslu časopisu Torty od mamy.

V rámci stretnutia sa uskutočnila aj súťaž o najkrajšiu tortičku, nakoľko tortičiek bolo dokopy 11 a všetky boli neskutočne krásne, odmenené boli všetky. Tieto tortičky boli venované do Domovu dôchodcov Svätej Alžbety a do Klubu dôchodcov v Moldave nad Bodvou.

Aj keď na poslednú chvíľu, ale uskutočnila sa aj zbierka trvanlivých potravín pre rodiny postihnuté povodňami. Pozbieralo sa cca 20 kíl potravín, ktoré rodinám odniesla pani Monika Baloghová. Týmto by som chcela poďakovať všetkým dievčatám, ktoré tieto potraviny doniesli. ĎAKUJEM!!!

Atmosféra počas celého dňa bola dobrá, dievčatá sa cítili veľmi dobre. Tvorbu kvietkov na drôtikoch učili šikovnice celý deň, tak isto aj modelovanie postavičiek, poťahovanie torty a pod.

Týmto by som chcela osobne poďakovať Anke Kolesárovej za pomoc pri organizovaní stretnutia, výrobu menoviek .... Zuzke Václavíkovej , Zite Gavalovej a Anke Kolesárovej zato, že nám všetkým ukázali ako sa tvoria krásne kvietky na drôtikoch, Gabike Kováčikovej, že nám umožnila nakuknúť do sveta modelovania krásnych postavičiek, ockovi a mamke za výborný obed,
svojmu manželovi Gabimu, kamoške Zuzke, kamarátovi Pištimu, dievčatám z kultúrneho strediska za celodennú pomoc a všetkým VÁM, pretože bez Vás by sa to určite nepodarilo. VEĽKÁ VĎAKA !!! Som veľmi rada, že som Vás osobne spoznala a dúfam, že sa onedlho znova stretneme v ešte hojnejšom počte.

Verím, že každému z Vás sa stretnutie páčilo a odniesli Ste si veľa nových skúseností.

ĎAKUJEM Silvia /Silvulik/
Stretko1 Stretko2 Stretko3
 ☎ +421 917 249 222 |  ✉  info@silvikinetorty.sk |
 Moldava nad Bodvou,   Košice okolie
☎ +421 917 249 222
✉ info@silvikinetorty.sk
Moldava nad Bodvou
Košice okolie
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií..
Copyright © www.silvikinetorty.sk Webdesign: Gabriel Takács
Posledná aktualizácia: 03.09.2017 17:05